Sklenený panel

Sklenené obrazy môžu byť použité na dekoráciu celej steny. Môžete si tak v izbe otvoriť okno do lesa, na tichomorskú pláž, do ulice Paríža alebo do rozprávkového sveta dobrodružstiev.

Panely sú vyrábané technológiou priamej UV tlače. Nepoužívajú sa žiadne fólie ani spôsoby laminácie. Vďaka tomu nehrozí, že po určitom čase lepidlo spáli fóliu a vzniknú bublinky. Farby výtlačkov sú živé a dobre sa odrážajú vďaka špecializovaným profilom. Panely rokmi nevyblednú, sú odolné voči slnečnému žiareniu. Máme základňu vzorov s niekoľkými miliónmi vzorov, z ktorých si môžete vybrať. Panely ponúkame v akejkoľvek veľkosti, farbe a vzore. Na inštaláciu a konečnú úpravu sklenených tabúľ by sa mali používať iba neutrálne silikónové lepidlá bez obsahu octu. Vďaka temperovaniu je sklo považované za bezpečné, dodatočnú ochranu zabezpečujú leštené hrany (nie matné ako u iných výrobcov). Je odolné voči nárazom, vlhkosti, veľmi vysokým a nízkym teplotám. Na udržanie čistých panelov potrebujete iba čistú handričku a trochu čističa okien.

Sklenené panely a obrazy

Dizajnové sklenené panely a obrazy sa dajú použiť v každej miestnosti, budú dobrým doplnkom každého interiéru. Dodajú obytnému priestoru útulnosť, pokoj alebo sa stanú jasným prvkom dekorácie. Sklenené obrazy môžu byť použité na dekoráciu celej steny. Môžete si tak v izbe otvoriť okno do lesa, na tichomorskú pláž, do ulice Paríža alebo do rozprávkového sveta dobrodružstiev. V kancelárskych priestoroch vám sklenené panely pomôžu prispôsobiť sa práci alebo v oddychovej miestnosti odpočinku, zdôraznia vysoký status spoločnosti, znížia napätie na porade, dodajú eleganciu konzervatívnemu dizajnu kancelárie; bezpečnosť a spoľahlivosť. Vrstva takejto fototlače sa neuveriteľne ťažko poškodí, takže obrazy budú lahodiť očiam desiatky rokov. Skleneným obrazom môžete ozdobiť akúkoľvek stenu miestnosti, kuchynský pracovný kút, stôl, strop, podlahu. Jeden veľký obraz môžete rozložiť na niekoľko kúskov skla rovnakej veľkosti a symetrie. Sklenené panely sú novou príležitosťou vyzdobiť a aktualizovať interiér vášho domova. Viac grafických návrhov sklenených panelov ponúkneme na vyžiadanie.

Výroba na mieru

Vysoká odolnosť

Jednoduchá údržba

Široký výber vzorov a farieb

Naše práce

Call Now ButtonKontaktujte nás